• Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vás pozvať na RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE, ktoré sa uskutoční dňa 14.septembra o 16.30 hod. v priestoroch materskej školy, v 3. triede.

Hlavné body programu stretnutia:

1. Otvorenie, privítanie, predstavenie pedagogických zamestnancov

2. Organizačné pokyny pre šk.r. 2022/2023, školský poriadok

3. Informácie o aktivitách materskej školy, ponuka krúžkovej činnosti v MŠ

4. Správa o stave finančných prostriedkov OZ Báhončatá - príjmy a výdavky, aktivity

5. Odsúhlasenie výšky poplatku ZRPŠ

6. Rôzne, diskusia, návrhy, poďakovanie

Mgr. Vladimíra Murgašová

• Oznam k novému školskému roku 2022/2023

začiatok školského roka bude v pondelok 5.9.2022. Prevádzka MŠ je od 6:30 hod. do 16:30 hod.

Príchod detí do materskej školy je ráno od 6,30 hod. do 7,50 hod. O 8,00 hod. sa vchody šatní uzamykajú! Odchod detí z materskej školy je v čase od 15,00 hod. do 16,30 hod, prípadne napoludnie od 12,00 hod. - rodič vopred oznámi, ak si chce dieťa prevziať napoludnie.

V prvý deň nástupu Vášho dieťaťa treba podpísať "Vyhlásenie o bezpríznakovosti" dieťaťa - prvé vyhlásenie v papierovej podobe bude pripravené v MŠ. Prvé vyhlásenie neposielajte cez edupage, ostatné áno, tak ako doposiaľ. Vyhlásenie o bezpríznakovosti sa predkladá po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú). Ostatné dokumenty - "Plnomocenstvo" a "Prihlášku na stravu" dostanete v prvý deň nástupu Vášho dieťaťa.

ČO SI TREBA PRINIESŤ

• uzavreté papučky, náhradné oblečenie, pyžamo - všetko označené!
            • 4x kotúčik toal. papiera, hygienické vreckovky, 1 x balík kancelársky papier (nemusíte hneď 5.9.)
            • novoprijaté deti kópiu kartičky poistenca (z obidvoch strán)
            • deti z 3. triedy (predškoláci) telocvičný úbor - vo vrecku zbalené tepláky, tričko, ponožky

Všetky deti materskej školy sú prihlásené na stravu. Ak Vaše dieťa nenastúpi hneď 5.9.2022 je potrebné odhlásiť ho v školskej jedálni a tiež v MŠ. V prípade neprítomnosti, rodič odhlási svoje dieťa deň vopred do 14:00 hod (telefonicky 033/3812282 alebo na jedalen@zsbahon.sk). Rovnako po chorobe opäť svoje dieťa nahlási.