• Čo nás čaká v decembri...

• Milí rodičia a milé deti,

v jednotlivých triedach máme naplánované pekné tvorivé aktivity, ktoré sa uskutočnia v doobedných hodinách.

30.11.2021 - Tvorivé vianočné dielne v triede lienok

2.12. 2021 - Tvorivé vianočné dielne v triede sovičiek

9.12. 2021 - Tvorivé vianočné dielne v triede žabiek

Na tvorivých vianočných dielňach si deti spolu s pani učiteľkami vyrobia rôzne ozdoby a vianočné dekorácie.

3.12.2021 - privítame anjelika, čertíka s básničkami i pesničkami a budeme čakať na Mikuláša :)

15.12.2021 - Vianočné besiedky po triedach - video z besiedok bude nahraté na stránku materskej školy v sekcii videa

Ešte Vás chceme upozorniť, že na stránke materskej školy už nájdete aj aktuálny jedálny lístok, a tiež spomínané videa.

S prianím pekného dňa

V. Murgašová, zástupkyňa pre MŠ

• Oznam

• Milí rodičia, zajtra 2.11.2021 pri nástupe Vášho dieťaťa do MŠ bude potrebné odovzdať písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa. Písomné vyhlásenie môžete odovzdať cez edupage - žiadosti / vyhlásenia. prosím pozorne si prezrite prílohu a posielajte Vyhlásenie platné od 11.10.2021. Ďakujeme.

Vladimíra Murgašová