• Oznam 7.1.2022

• Vážení rodičia,

deti opäť nastúpia do materskej školy od pondelka 10.01.2022. Prevádzka MŠ bude v čase od 6.30h do 16.30h.

Od tohto dňa sa riadime podľa dokumentu Školský semafor. Pri vstupe do priestorov materskej školy, prosíme o rešpektovanie protipandemických opatrení - dezinfekcia rúk, dodržiavanie odstupu 2m, sprevádzanie dieťaťa v šatni max. 10 min., prekrytie horných dýchacích ciest u dospelého respirátorom.

Pred nástupom dieťaťa je potrebné podať elektronicky (cez edupage) prehlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa (nesmie byť staršie ako jeden deň).

Prajeme všetkým deťom úspešný prvý deň nástupu v novom roku 2022! Tešíme sa na všetkých škôlkárov, ktorých čaká prekvapenie pod stromčekom, ktoré sme v starom roku nestihli :)

V. Murgašová, zástupkyňa pre MŠ