• Národný projekt: Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov ll

• Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Naša materská škola sa zapojila do národného projektu, ktorého realizátorom je Metodicko-pedagogické centrum. Cieľom národného projektu je implementácia princípov inkluzívneho vzdelávania  v rámci regionálneho školstva. Rezort školstva tak pokračuje v podpore pedagogických asistentov/asistentov učiteľa a inkluzívnych tímov v školách. V aktuálnej situácii, v ktorej sa školy nachádzajú v dôsledku dopadov pandémie, je národný projekt považovaný za významnú súčasť opatrení k opätovnému návratu škôl do štandardného vzdelávacieho režimu.

Pedagogický asistent: Mgr. Bibiána Kučerová

Školský špeciálny pedagóg: Mgr. Andrea Boldišová

Konzultačné hodiny pre rodičov:

PONDELOK: 7.45 - 8.00 hod.

STREDA: 13.00 - 14.00 hod.

Stretnutie je možné dohodnúť aj v inom termíne po vzájomnej dohode.

Kontakt na špeciálneho pedagóga: 0907 054 339